ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, КУЛЬТУРИ, ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 28.09.2021 18:57

28 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення – голова комісії Алла МУСІЄНКО.

Присутні депутати Сергій ЗАВГОРОДНІЙ, Ольга ПЕТРОВА, Ігор ГУМЕНЮК, Аліна ОВСІЄНКО розглянули 17 питань порядку денного.

Переважно це внесення змін до програм що стосуються галузі освіти, спорту, охорони здоров’я, доповіді про хід їх виконання.

Керуючий справами виконкому Олег ХАЛЕЦЬКИЙ представив на розгляд присутніх програму «Поліцейський офіцер громади»

Також депутати Євген ТРИГУБ та Ольга ПЕТРОВА зачитали звернення які пропонується підтримати на засіданні сесії Крлевецької міської ради. Звернення стосуються соціально незахищених верств громадян, зокрема пенсіонерів, а також складної ситуації для громадян в опалювальний період.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису