ДО  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» ДОЛУЧИЛИСЯ ПРАЦІВНИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НА ЧОЛІ З ГОЛОВОЮ ВІКТОРОМ ЛЕХМАНОМ.

Дата: 08.10.2021 18:00

У рамках акції проводили посадку лісу в Дубовицькому лісництві. Працювали пліч о пліч з дружньою командою робітників ДП "Кролевецьке лісомисливське господарство".

Висаджували сіянці дуба звичайного на ділянці площею 2 га.

"Створення лісів  є  потужним засобом боротьби зі зміною клімату,  запобігає деградації ґрунтів, забрудненню та обмілінню рік, опустелюванню, сприяє збереженню біорізноманіття. Крім того, це дає державі цінний відновлювальний природний ресурс – деревину" - говорить керівник підприємства Олександр ПОСОШЕНКО.

Долучилися до акції і депутати Кролевецької міської ради Дмитро БОЧАРОВ та Євген ПОПОК.