НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ ТРИНАДЦЯТІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.10.2021 14:38

11 жовтня, відбулася позачергова тринадцята сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання, яку провів Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. На засіданні були присутні 20 із 26 обраних депутатів.

У пленарному засіданні також взяли участь заступник міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ, керуючий справами виконкому Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, керівники структурних підрозділів, представники засобів масової інформації.

Депутатами розглянуто 7 питань порядку денного

Підтримано рішення про передачу комунального майна на баланс КП "Акватермо" Кролевецької міської ради.

Достроково припинено повноваження депутата Кролевецької міської ради восьмого скликання Мусієнко Алли Вікторівни ( за її особистою заявою).

Депутати погодили перерозподіл коштів в межах головного розпорядника - відділу ЖКГ Кролевецької міської ради. 120 000 грн. направлено на придбання будівельних матеріалів для облаштування частини тротуару по бульвару Шевченка міста Кролевець.

КП "Ремдільниця" Кролевецької міської ради додано вид економічної діяльності 37.00 "Каналізація, відведення й очищення стічних вод", та внесено відповідні зміни до статуту підприємства.

Всі питання прийнято одноголосно.

Попередньо сьогодні було проведено засідання бюджетної комісії та погоджувальну раду.