Дата: 12.10.2021 16:02

Виконавчий комітет Кролевецької міської ради оголошує про збір пропозицій щодо придбання житлового будинку у комунальну власність для створення дитячого будинку сімейного типу відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021615.

Власники житлових будинків, загальною площею не менше 262 метрів квадратних та жилою не менше 96 метрів квадратних, що бажають продати їх Кролевецькій міській територіальній громаді для створення дитячого будинку сімейного типу, ТЕРМІНОВО ПОВИННІ НАДАТИ до приймальні міського голови до 16-00 години 05 листопада 2021 року за адресою: пл. Миру, № 1, м. Кролевець, Конотопський р, Сумська обл., 41300, Україна, необхідний перелік документів:

– заяву;

копію паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– фотографії житлового будинку;

– довідку про реєстрацію місця проживання осіб у житлі;

копію технічної документації на житловий будинок, прийнятий в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

– рецензований звіт про оцінку майна, складений відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" (у разі придбання житла на вторинному ринку).