ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА РОБОЧА ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА ЗІ СТАРОСТАМИ ГРОМАДИ.

Дата: 13.10.2021 08:08

Обговорили нагальні питання щодо житлово-комунального господарства, роботи ФАПів, місцевих пожежних команд, тощо.

Також на зустрічі була присутня очільниця «Інклюзивно-ресурсного центру» Кролевецької міської ради Тетяна СРІБРАНЕЦЬ. Вона розповіла про основні напрями роботи Центру, можливість отримання консультації в телефонному режимі, надала контакти Центру. Тетяна Миколаївна акцентувала увагу старост про необхідність донесення цієї інформації до осіб, які можуть бути у цьому зацікавлені.