ШЛЯХАМИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ!

Дата: 14.10.2021 12:40

Напередодні Дня захисника та захисниці України у Центрі культури Кролевецької міської ради відбувся святковий захід.

Присутніх зі святом привітав Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.

Найщиріші побажання від себе, та від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА, висловив і голова Конотопської районної ради Віктор БИК.

14 жовтня - свято мужніх синів і доньок, тих, хто боровся та бореться за свободу України, за краще майбутнє українців. Козаків, які мужньо відстоювали волю в кривавих боях, вояків УПА, які воювали за вільну та незалежну Україну, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, учасників війни на сході України, що триває до сьогодні, а також воїнів у білих халатах, наших медиків.

Дорогі наші захисники та захисниці! Щиро вітаємо вас із святом. Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку, любові, щастя та мирного неба над головою