ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Дата: 18.10.2021 15:22

Станом на 18 жовтня 2021 року на території громади зафіксовано стрімке зростання захворюваності гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. На стаціонарному лікуванні в КП "Кролевецька лікарня" 48 осіб з підтвердженим діагнозом та 14 з підозрою COVID -19. Активно хворих, що перебуває на амбулаторному лікуванні 64 хворих. З початку цього місяця від ускладнень спричинених COVID -19 померло 4 наших мешканців.

100% людей, яких госпіталізували з COVID -19 у жовтні місяці в Кролевецький ТГ, були невакциновані, за даними Кролевецької лікарні.

Це є ще одним доказом того, що вакцинація діє та захищає від COVID-19.

На сьогодні Сумська область знаходиться в "помаранчевій зоні", але з стрімким зростанням захворюваності вона найближчим часом, також перейде до "червоної зони".

З 18 жовтня в "червону" зону адаптивного карантину, окрім Херсонщини, перейшли ще чотири області України: Запорізька, Одеська, Донецька, Дніпропетровська.

Що заборонено у "червоній" зоні:

- перебування на територіях загального користування без захисних масок;

- робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;

- робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

- проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

- робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників;

- проведення кіно- та відео зйомки;

- робота підвісних канатних доріг.

При цьому у МОЗ наголосили, що вказані обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників та відвідувачів вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть "зелений" COVID-сертифікат. Також не буде обмежуватися робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів, але обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Окрім того, з 21 жовтня в Україні запрацюють нові правила перевезення пасажирів між областями. Так, для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно буде використовувати або документ про щеплення проти COVID-19, або негативний результат тестування на COVID-19.

Пункт щеплення працює щоденно, крім неділі. Консультація з 8,00 до 18,00 за телефоном 0975643258.