НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.10.2021 16:23

Сьогодні, 19 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Провів засідання Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. Взяли участь 26 із 33 членів виконкому, працівники структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

Заслухано доповіді згідно порядку денного. Зокрема розглядалися та обговорювалися питання, що стосуються:

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії

- затвердження штатного розпису КП "Кролевецька лікарня" Кролевецької міської ради в новій редакції ( у зв’язку з необхідністю розгортання додаткових ліжок для лікування хворих на COVID-19)

- дострокового припинення договору оренди комунального майна з ФОП НАЗАРЕНКО Г.І

- блок питань щодо влаштування малолітніх дітей на повне державне утримання, надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування, визначення місця проживання малолітніх дітей, надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, надання неповнолітньому дозволу на укладення договору купівлі-продажу.

Загалом розглянуто та одноголосно підтримано 9 питань порядку денного.

Після засідання виконкому керівництвом громади проведено нараду зі старостами сільських населених пунктів.