21 ЖОВТНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА.

Дата: 21.10.2021 14:51

Засідання провела її голова – Наталія НАЗАРЕНКО. Також були присутні члени комісії Дмитро БОЧАРОВ, Володимир БУЛАХ, Юлія БУРА, Олена ДРАЙ

Доповідала з питань порядку денного - начальник земельного відділу виконавчого комітету Кролевецької міської ради Лариса НЕРОВНЯ.

На порядок денний було винесено 13 питань. Це уточнення площ земельних ділянок громадян, виготовлення документації з землеустрою, надання земельних ділянок в оренду, дозволи на розроблення проєктів, затвердження проєктів землеустрою й передачу земельних ділянок громадянам у власність.

Одне з питань порядку денного відправлено на довивчення. Решта питань одноголосно підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд сесії Кролевецької міської ради.