ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 26.10.2021 11:46

Станом на 26  жовтня  в КП "Кролевецька лікарня" перебуває 78 осіб з підтвердженим діагнозом та 5 з підозрою COVID -19. Підключено до ШВЛ 4 особи. Серед людей, яких госпіталізували з COVID -19 в Кролевецькій МТГ, 98,8% були невакциновані, лише 1 людина була вакцинована нещодавно, за даними Кролевецької лікарні. За останню добу від ускладнень спричинених COVID -19 померла 1 особа. На амбулаторному лікуванні знаходиться 156 осіб, 95,5% невакциновані.

Це ще є одним доказом того, що вакцинація  діє та захищає від COVID-19 тяжкого перебігу хвороби та смерті.

Пункт щеплення працює щоденно, крім неділі за адресою: місто Кролевець бульвар Шевченка буд.57 та додатково відкрито пункт в адміністративному приміщенню ринку СУМИОБЛСПОЖИВСПІЛКИ, який працює -  27.10 ,  29.10  та 31.10 з 9 години.

Консультацію щодо проведення вакцинування можна отримати за телефоном 0975643258 з 8.00 до 18.00 год.