НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.10.2021 08:05

26 жовтня 2021 року відбулося п’ятнадцяте засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Провів засідання Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. Присутніми були 27 із 33 членів виконкому.

Було розглянуто 6 питань порядку денного:

- про виконання бюджету Кролевецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року

- про надання Кириченко Я.П. дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна

- про затвердження протоколів № 1 загальних зборів власників великої рогатої худоби сіл Грузьке та Мутин Конотопського району Сумської області

- про видалення дерев

- про затвердження детального плану території по вул. Загребельна, 101 в м. Кролевець

- про затвердження детального плану території в м. Кролевець.

Після засідання старости залишилися для обговорення з керівництвом громади нагальних питань життєдіяльності населених пунктів.

Також на нараду був запрошений начальник Кролевецької дільниці філії «Конотопський РЕМ» Олександр ДЯЧОК.

Він відповів на всі запитання, що відносяться до його компетенції – заміни лічильників, відключення електропостачання для видалення аварійних дерев, вивіз гілок після обпилювання , тощо.