ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З КОРОНОВІРУСОМ

Дата: 28.10.2021 13:30

Станом на 28  жовтня  в КП "Кролевецька лікарня" перебуває 82 особи з підтвердженим діагнозом та 5 з підозрою COVID -19. Підключено до ШВЛ 10 осіб. За інформацією КП «Кролевецька лікарня» серед громадян, яких госпіталізували з COVID -19 - 97,7% були невакциновані, 2 чол.-  були вакциновані 1 дозою. Це ще є одним доказом того, що вакцинація від COVID-19 діє та захищає від тяжкого перебігу хвороби та смерті.

На амбулаторному лікуванні знаходиться 219 осіб, кількість хворих суттєво збільшилася.

Звертаємо увагу! Пункт щеплення працює щоденно, крім неділі, за адресою місто Кролевець бульвар Шевченка буд.57 та додатково відкрито пункт в адміністративному приміщенні ринку   СУМИОБЛСПОЖИВСПІЛКИ, який працює - 29.10  та 31.10 з 9.00 години.

Консультацію щодо проведення вакцинування можна отримати за телефоном 0975643258 з 8.00 до 18.00 год.