ВІДЗАВТРА, 29 ЖОВТНЯ, ШКОЛЯРІ КРОЛЕВЕЧЧИНИ – З 1 ПО 11 КЛАС ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 28.10.2021 17:30

На позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА прийнято рішення рішення у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації та зростанням захворюваності на COVID-19 запровадити дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти з 29 жовтня по 7 листопада 2021 року.

Разом з цим проведено і засідання місцевої комісії ТЕБ та НС. Прийнято аналогічне рішення, відтак до 7 листопада включно всі загальноосвітні заклади Кролевецької міської територіальної громади навчатимуться дистанційно.