ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА ТА ДОРОЖНИКА

Дата: 31.10.2021 08:00

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника.

Щиро вітаю вас із професійним святом! Так уже склалось, що автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь якого міста, силища чи села, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців.

Дорога – символ руху. Рух – символ життя. Дороги ведуть нас у майбутнє, поєднують з рідними та близькими людьми, об’єднують народи та цілі країни. Усі ми щодня користуємося транспортом, а значить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід висловити щиру вдячність за вашу роботу. .

Бажаю всім працівникам галузі міцного здоров’я, миру, щастя, добробуту, нових трудових здобутків та невичерпної енергії.

Нехай ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносить вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.

Міський голова                                                                                                                   Віктор ЛЕХМАН