ПРОПОНУЄМО  НАВЧАННЯ!

Дата: 05.11.2021 11:13

Кролевецька районна філія Сумського обласного центру зайнятості пропонує зареєстрованим безробітним можливість безкоштовно здобути затребувані на ринку праці професії і формує групи на навчання:

Кухар (3 розряд)

Електрогазовзварник (2 розряд)

Продавець продовольчих товарів (3 розряд)

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (2 розряд) на замовлення ПАТ «Сумихімпром»

Продавець непродовольчих товарів (3 розряд).

Навчання здійснюється за дуальною формою: теоретичний матеріал опановується в закладі з педагогами, а практичне навчання проходить на виробництві.

Навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За детальною інформацією щодо умов та організації навчального процесу можна звертатись Кролевецької райфілії Сумського ОЦЗ за адресою:

м. Кролевець, проспект Миру, 7, тел.. 0961231895, (05453)9-56-76, (05453)9-73-34