ТРИВАЮТЬ ПЕРЕВІРКИ ЗА ДОТРИМАННЯМ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВИМОГ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Дата: 09.11.2021 16:16

Тривають перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання вимог санітарного законодавства та протиепідемічних заходів фахівцями Держпродспоживслужби та представниками поліції.

Найбільш характерними порушеннями є недотримання дезінфекційного, маскового режиму, відсутність температурного скринінгу працівників, антисептиків, відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами та власне, недотримання дистанції відвідувачами закладів, відсутність організації централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та ін.

Крім того, продовжується проводитися активна роз'яснювальна робота серед населення щодо мінімізації ризиків інфікування коронавірусною хворобою COVID-19.

Нагадуємо, що вакцинація на сьогодні залишається єдиним ефективним способом профілактики коронавірусної хвороби. Тож попіклуйтесь про ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких і приходьте до пунктів вакцинації від COVID-19!