НА ШІСТНАДЦЯТІЙ СЕСІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.11.2021 17:03

9 листопада відбулося пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання.

Засідання провів міський голова Віктор ЛЕХМАН. На сесії були присутні 17 із 26 обраних депутатів. У пленарному засіданні також взяли участь заступники міського голови, керуючий справами виконкому, керівники структурних підрозділів, представники засобів масової інформації.

Розглянуто та одноголосно підтримано 10 питань порядку денного.

Переважно це стосувалося перерозподілу коштів в межах виділених асигнувань.

Депутати підтримали необхідність виділення додаткових коштів на заробітну плату з нарахуваннями для стимулюючих виплат працівникам, які беруть участь у запобіганні виникненню і поширенню , локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 72 750 грн.

Також розглянули блок питань, що стосувалися передачі комунального майна між балансоутримувачами, з метою його раціонального використання.

Попередньо всі питання були розглянуті профільними комісіями.