25 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА.

Дата: 25.11.2021 17:44

Провів засідання голова комісії Євген ТРИГУБ. Також участь у роботі комісії взяли члени комісії Сергій МАЛАХОВ, Василь МАЦАК, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, депутати Кролевецької міської ради Віктор КАМІНСЬКИЙ, Дмитро КОВАЛЬОВ, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН та секретар міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ.

Обговорили та затвердили питання порядку денного 17 сесії, , а саме - про списання багатоквартирних будинків з балансу КП "Кролевецька ЖЕК", про передачу комунального майна в оренду, затвердження актів списання, присвоєння адрес, Програму приватизації комунального майна територіальної громади в особі Кролевецької міської ради на 2022-2023 роки, інші питання що відносяться до компетенції комісії.

Присутні заслухали керівників комунальних підприємств КП "Крлевецьводоканал" та КП "Центральний ринок" Кролевецької міської ради. Обговорили фінансовий стан даних підприємств, напрацювали дорожню карту для їх подальшої роботи.