ПОГОДЖУВАЛЬНА РАДА ЗАТВЕРДИЛА ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ СІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 29.11.2021 17:26

Сьогодні, 29 листопада, відбулося засідання Погоджувальної ради, яку провів секретар Кролевецької міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ. У засіданні взяли участь: заступник міського голови В’ячеслав ЖОВТЯ, депутати, голови депутатських фракцій та постійних комісій - Володимир ДЕМЧЕНКО, Юлія БУРА, Віктор КАМІНСЬКИЙ, Євген ТРИГУБ, Наталія ДЕНИСЕНКО, Дмитро БОЧАРОВ, Ольга ПЕТРОВА, керівники структурних підрозділів міської ради.

Обговорили та погодили Регламент роботи та пропозиції до Порядку денного сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 30 листопада в залі засідань Кролевецької міської ради о 10.00. Сформовано та опрацьовано понад 60 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності Кролевеччини.