НА СІМНАДЦЯТІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.11.2021 16:09

30 листопада, відбулася чергова сімнадцята сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання, яку провів Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. На засіданні були присутні 22 із 26 обраних депутатів.

В засіданні також взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, представники засобів масової інформації.

Розглянуто та погоджено 64 питання порядку денного.

Заслухано та затверджено звіти про виконання бюджету Кролевецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року та про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки за 9 місяців 2021 року.

Внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, до Програми надання якісної вторинної медичної допомоги населенню Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік, до Програми забезпечення первинною медичною допомогою населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік, тощо.

Розглянуто блоки комунальних та земельних питань.

Також депутатами підтримано три звернення з надзвичайно важливих для громади питань:

- до Міністерства охорони здоров'я України та Сумської обласної державної адміністрації щодо дотримання забезпечення рівних прав в частині отримання своєчасної екстреної медичної допомоги мешканцям Кролевецької міської територіальної громади;

- до Верховної Ради України та Президента України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку;

- щодо відновлення руху потягів сполученням Київ-Шостка-Київ.

Попередньо всі питання було розглянуто профільними комісіями та на засіданні погоджувальної ради.

Дякуємо всім депутатам за конструктивну роботу