ПАТРОНАТНА СІМ’Я — НОВІТНЯ ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

Дата: 01.12.2021 11:18

Послуга патронату над дитиною — це соціальна послуга, розроблена на основі найкращих європейських та міжнародних практик догляду дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування.

В рамках програми підготовки кандидатів у патронатні вихователі відбувся виїзний навчальний тренінг «Міждисциплінарна команда: партнерство та прийняття рішень у найкращих інтересах дитини», участь в якому взяли заступник Кролевецького міського голови В' ячеслав ЖОВТЯ, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Кролевецької міської ради Наталія ДІБРОВА , фахівці служби у справах дітей, відділу освіти, центру надання соціальних послуг. Навчання провели фахівці Сумського обласного центру соціальних служб.