РОЗШИРЕННЯ ФОРМАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЧЕРЕЗ РОЗВИТОК ЗЕЛЕНОГО ТА КРАФТОВОГО ТУРИЗМУ В МЕЖАХ «ТУРИСТИЧНОГО ТРИКУТНИКА СУМЩИНИ

Дата: 06.12.2021 09:25

Заступник міського голови В'ячеслав ЖОВТЯ та начальник відділу культури та туризму Ігор ГУМЕНЮК взяли участь в установчий зустрічі партнерів проєкту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», що відбувся 3 грудня у м. Глухів.

Резолюцією заходу стала домовленість про створення Сумського Обласного Партнерства (СОП) у сфері зайнятості вразливих груп населення.

Заплановано що до нього увійдуть Сумська обласна державна адміністрація, Сумський обласний центр зайнятості, ГО «Платформа розвитку громад», ГО «Туристичний розвиток регіонів», ТОВ «АВ ФЕНІКС», Кролевецька міська рада, Глухівська міська рада, Путивльська міська рада, Новослобідська селищна рада, Есманська селищна рада.