ГОЛОВИ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ ОБГОВОРИЛИ ПРОГРАМУ ПРИВАТИЗАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022 - 2023 РОКИ.

Дата: 10.12.2021 15:45
Кількість переглядів: 1918

Ця програма вже схвалена на засіданні виконавчого комітету Кролевецької міської ради та пропонується до затвердження на черговій сесії.

Зараз є проблематика ефективного управління комунальним майном територіальної громади у звязку з незадовільним технічним станом деяких об'єктів, наявністю об'єктів, подальше перебування яких у комунальній власності є економічно недоцільним, тощо.

Депутати дуже уважно підходять до цього питання та планують збирати робочу групу щоразу, коли потрібно визначення доцільності, порядку та умов приватизації, а також затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації, включення нових об’єктів до цього переліку.