14 ГРУДНЯ ВІДБУВСЯ ОН-ЛАЙН ФОРУМ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ "МИ - УКРАЇНЦІ!" СІВЕРЩИНИ ТА СЛОБОЖАНЩИНИ

Дата: 14.12.2021 16:25

У ньому взяли участь фахівці з національно-патріотичного виховання та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), керівники гуртків і виховники роїв, куренів, представники органів державної та місцевої влади, навчально-виховних закладів, громадських організацій, професійна діяльність яких пов’язана з національно-патріотичним вихованням, а також працівники закладів культури, зокрема музеїв, бібліотек та інших.

Обговорили питання щодо планів та роботи у сфері національно-патріотичного виховання.

Всі учасники одностайні у тому, що найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. І на цьому фундаменті будується зараз, і продовжуватиме далі будуватися робота з молоддю Кролевеччини.