ВІДБУЛОСЯ ВІСІМНАДЦЯТЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 16.12.2021 17:54
Кількість переглядів: 2044

16 грудня 2021 року відбулося вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Провів засідання Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН. Присутніми були 27 із 33 членів виконкому.

На початку міський голова надав слово депутату Сумської обласної ради Володимиру ГОРОХУ, який був присутній на засіданні.

Володимир Васильович розповів про стан медичної галузі Сумської області та перспективи на 2022 рік. Обговорили обласний бюджет та виклики, які можливо будуть у наступному році. Володимир ГОРОХ анонсував депутатський звіт за рік своєї роботи в обласній раді. Він буде оприлюднений найближчими днями в засобах масової інформації та в інтернет-мережі.

На засіданні було розглянуто наступні питання порядку денного:

- схвалено Програму розвитку освіти Кролевецької міської територіальної громади на 2022 рік ";

- схвалено Програму розвитку малого та середнього підприємництва Кролевецької міської територіальної громади на 2022 - 2026 роки;

- затверджено норми і ліміти з водоспоживання та водовідведення на 2022 рік

- коригування тарифів на виробництво теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії

- соціальні питання - встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування; визначення порядку участі батька у спілкуванні з дитиною затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав;

- питання що стосуються комунального майна – надання в оренду, затвердження актів прийому передачі, тощо

За підсумками засідання члени виконкому розглянули та погодили двадцять питань порядку денного.