НА ЗАСІДАННІ ПОГОДЖУВАЛЬНОЇ РАДИ

Дата: 16.12.2021 19:50

Погоджувальна рада затвердила перелік питань пленарного засідання вісімнадцятої  сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання

Сьогодні, 16 грудня, відбулося засідання  Погоджувальної ради, яку провів Кролевецький міський голова  Віктор ЛЕХМАН . У засіданні взяли участь:  секретар міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ, заступники міського голови Олег ШПРИНДЕЛЬ та В’ячеслав ЖОВТЯ, голови депутатських фракцій та постійних комісій, депутати Кролевецької міської ради  - Володимир ДЕМЧЕНКО, Юлія БУРА, Віктор КАМІНСЬКИЙ, Євген ТРИГУБ, Наталія ДЕНИСЕНКО, Дмитро КОВАЛЬОВ, Ігор ГУМЕНЮК.

Обговорили  та погодили Регламент роботи та пропозиції до Порядку денного сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 17 грудня в залі засідань Кролевецької міської ради о 10.00.

Сформовано та опрацьовано постійними комісіями міської ради понад 30 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності Кролевеччини.