21 ГРУДНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА.

Дата: 21.12.2021 16:30

Засідання провела її голова – Наталія НАЗАРЕНКО. Також були присутні члени комісії Наталія ДЕНИСЕНКО, Володимир БУЛАХ, Юлія БУРА, Олена ДРАЙ

Доповідала з питань порядку денного - начальник земельного відділу виконавчого комітету Кролевецької міської ради Лариса НЕРОВНЯ.

На порядок денний було винесено 58 питань. Це уточнення площ земельних ділянок громадян, виготовлення документації з землеустрою, надання земельних ділянок в оренду, дозволи на розроблення проєктів, затвердження проєктів землеустрою й передачу земельних ділянок громадянам у власність.

Майже всі питання одноголосно погоджені депутатами та рекомендовані на розгляд сесії Кролевецької міської ради.

Два питання порядку денного не було підтримано депутатами профільної комісії