ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 22.12.2021 10:31

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика.

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

У День енергетика вітання приймають усі, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН привітав колектив КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДІЛЬНИЦІ ФІЛІЇ "КОНОТОПСЬКИЙ РЕM"

«Щиро вітаю вас з професійним святом!

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях. Бажаю всім впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла. Господь нехай оберігає вас та ваші родини. А прийдешні новорічні та різдвяні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій.» - звернувся до присутніх міський голова.

«Нехай будь-яка проблема в їх роботі легко усувається, а всі системи та механізми працюють безперебійно. Наснаги вам, успіхів, благополуччя та всіляких гараздів» - побажав підлеглим начальник дільниці Олександр ДЯЧОК.

Також працівникам вручили почесні грамоти та подарунки за сумлінну працю, професійне виконання своїх обов’язків і з нагоди Дня енергетика.