НОВЕ ДЛЯ ЧЛЕНІВ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНОЇ СІМ’Ї: ФІНАНСОВА ДОПОМОГА НА ЗДОБУТТЯ ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ

Дата: 12.01.2022 10:27

Фото без описуФото без опису

Ситуація на ринку праці Кролевеччини протягом 2021 року була досить напруженою, внаслідок дисбалансу між вимогами роботодавців та категоріями шукачів роботи. Ця ситуація характерна не лише для Кролевеччини, а для країни загалом.  Для подолання негативної ситуації на ринку праці  з січня 2022 р. Державна служба зайнятості, на ряду з традиційними програмами сприяння працевлаштування, пропонує  чимало інших альтернативних форм зайнятості, в першу чергу спрямованих на розвиток підприємницької ініціативи в про шукачів роботи, таких як:

• започаткування власної справи у сфері крафтового туризму із залученням коштів міжнародних донорів;
  • допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей, яка фінансується з державного бюджету;
  • створення патронатної сім’ї;

Щоб  скористатися цими програмами, достатньо дотримуватись простих покрокових інструкцій.