ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР

Дата: 13.01.2022 09:20

Відділ з питань цивільного захисту виконавчого комітету Кролевецької міської ради нагадує основні правила поведінки під час дії низьких температур, виконання яких дозволить уникнути        переохолодження та обмороження при сильному холоді, а саме:

- скоротіть перебування на морозі;

- не одягайте тісний одяг та взуття, бо це сприяє зменшенню обсягу кровообігу та швидкому замерзанню;

- закривайте ділянки тіла, найбільш схильні до відмороження - пальці рук і ніг, вуха і ніс;

- рухайтесь, адже рухи на холоді посилюють кровообіг і сприяють зігріванню тіла;

- не торкайтеся оголеною шкірою металевих предметів у морозну погоду, це може викликати швидке обмороження;

- вживайте більше теплої рідини, що сприяє кращій терморегуляції організму;

- уникайте вживання напоїв, які містять алкоголь і кофеїн;

- при появі остуди негайно шукайте затишне місце, де можна зігрітися;

- якщо одяг промок на холоді, швидше переодягніться в сухий.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації – це до неї не потрапляти. Якщо ви не любите екстремальних відчуттів, то у великий мороз не виходьте з приміщення без потреби!

Також, інформуємо, що на території Кролевецької територіальної громади функціонує 19 пунктів обігріву, місто – 3 (адміністративні будівлі пл..Миру,1, Грушевського,19 та пл..Миру,2),  старостинські окуриги -16 (адміністративні будівлі старостинських округів).