ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИЙНЯВ ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ З ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 24.01.2022 16:02

Сьогодні, 24 січня, відбулося засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради під головуванням Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА. В засіданні взяли участь 22  із 30 членів виконкому, працівники структурних підрозділів Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету, які доповідали з питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника загального відділу апарату міськради Юлії СИТНИК про підсумки роботи  зі зверненнями громадян та організації особистого прийому у Кролевецькій міській раді та її виконавчому комітеті за 2021 рік.

Про підсумки виконання важливих програм, а саме благоустрою населених пунктів Кролевецької міської територіальної громади на 2021 рік та "Сільське питне водопостачання по Кролевецькій міській територіальній громаді на 2021 рік" прозвітував начальник відділу житлово-комунального господарства Кролевецької міської ради Дмитро ДОРОФЄЄВ.

Директор комунального підприємства "Кролевецьводоканал" Олександр ФОКІН доповів про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Загалом було розглянуто та затверджено більше 25 питань порядку денного.

Наприкінці засідання, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН подякував присутнім за плідну роботу.