ВАКЦИНУЙСЯ, ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ

Дата: 26.01.2022 15:42

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

Нова хвиля коронавірусу вже близько, тому закликаємо негайно робити щеплення, адже вакцинація є самим дієвим способом захисту від важких форм коронавірусу

Протягом останнього тижня спостерігається стрімке зростання захворюваності на COVID-19, особливо серед дітей шкільного віку. Новий штам вірусу «Омікрон» домінує в Україні. Він більш заразніший ніж штам «Дельта».

Єдиний засіб, який є дієвим для захисту нашого з вами здоров’я і життя є вакцинація.

На сьогодні в Кролевецькій МТГ вакциновано 23134 громадян, з них 113 чоловік бустерною дозою. Бустерну дозу вакцини від коронавірусу вже почали отримувати медики та люди, старші 60 років. Наголошуємо, що бустерна доза вакцини проти коронавірусу потрібна для посилення її ефективності, а додаткова - для убезпечення хворих, яким дві дози можуть не дати належного захисту.

Отже, ще раз нагадуємо, радимо, просимо і закликаємо: для мінімізації ризиків інфікування новим штамом носити захисні маски, дотримуватись дистанції, регулярно мити руки та головне - вакцинуватись. Поспішайте.

Вакцинація – це не питання вибору, а питання здоров’я та життя.