ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 28.01.2022 15:39

28.01.2022 року відбулося засідання місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, головним питанням було  вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Комісійно прийнято рішення на території Кролевецької міської територіальної громади  з 28 січня по 04 лютого 2022 року продовжити  дистанційну форму навчання:

у закладах загальної  середньої освіти, позашкільної освіти, в тому числі спортивного профілю (Кролевецька ДЮСШ «ОЛІМП»),  групових заняттях в закладах культури, у мистецькій школі Кролевецької міської ради, окрім індивідуальних занять, та в групах з неконтактних видів спорту.

Також, прийнято рішення про те, що ковзанка на міському стадіоні 29.01 та 30.01.2022 року не працює!