У ГРОМАДАХ СУМЩИНИ, ДЕ ДИНАМІКА ЗАХВОРЮВАНОСТІ НАЙВИЩА, БУДУТЬ ПРОВЕДЕНІ ДОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ НОРМ

Дата: 31.01.2022 14:14

На цьому під час апаратної наради наголосив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, заслухавши представників Нацполіції та Держпродспоживслужби

За словами першого заступника начальника головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Євгена ЛАЗАРЕНКА, протягом 24 – 30 січня 2022 року спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області здійснено 651 перевірку. Порушення карантину були встановлені на 196 об'єктах, а загальний відсоток виявлених порушень склав 30,11 проти 22,1 % попереднього тижня. За результатами перевірок було складено 58 протоколів.

Голова облдержадміністрації дав доручення Володимиру ЗБАРАЖСЬКОМУ підготувати інформацію щодо громад, у яких динаміка захворюваності є найвищою.

«У цих громадах необхідно буде провести більш ретельніші перевірки. Крім того, потрібно закцентувати органи місцевого самоврядування конкретних громад на посиленні протиепідемічних норм на конкретних територіях, – наголосив Дмитро Живицький. – Ми маємо зробити все можливе, щоб зменшити рівень захворюваності в області».

Найбільше порушень виявлено в Сумській (75,4%), Білопільській (70,6%), Кролевецькій (50%), Лебединській (41,7%) та Путивльській (43%) громадах.

Нагадуємо, додаткові перевірки протиепідемічних норм будуть проведені щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, пасажирів громадського транспорту, закладів громадського харчування,  ринків.