КП "КРОЛЕВЕЦЬКА ЖЕК" ПРИБИРАЄ ПОКРІВЛІ ВІД СНІГУ

Дата: 31.01.2022 15:23

Інтенсивні снігопади – це завжди неприємність. Утруднений рух на дорогах, збільшення кількості аварій, нескінченні травми та завалені снігом будинки – все це наслідки зимової негоди.

Шари снігу можуть підтаювати та нашаровуватись, що призводить до псування покрівлі, пошкодження майна та припаркованого транспорту, нещасних випадків.

У багатоповерхових житлових будинках проблему зі збиранням снігу з дахів вирішують працівники комунальних служб , а власники власної нерухомості повинні стежити за станом покрівлі самостійно.

Сьогодні, 31 січня, снігова брила зірвалася з даху п‘ятиповерхівки та пошкодила припаркований автомобіль . Після телефонного дзвінка в найкоротший час КП «Кролевецькою ЖЕК»  була направлена бригада та транспорт для прибирання покрівлі від снігу.

Будьте уважні!

Телефонуйте, щоб замовити послугу очищення даху від снігу,  вам досить набрати номер відповідної служби. Контактна інформація на сайті.