НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ВИЇЗДИ МОБІЛЬНИХ БРИГАД ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ЗА ГРАФІКОМ

Дата: 02.02.2022 09:31

За інформацією управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації,  з 24 по 28 січня було заплановано 51 виїзд мобільних бригад по громадах Сумщини, здійснено – 73 виїзди. Зокрема, по Кролевецькій міській раді - 4 виїзди.

Мобільні бригади працюють там, де доступ до стаціонарних пунктів щеплень є ускладненим або неможливим. Також вони вакцинують громадян, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися, організовані колективи з понад 100 охочими вакцинуватися та окремі професійні групи – медиків, освітян, соціальних працівників чи військових, працівників структур державної безпеки.

Нагадаємо, якщо ви чи ваша близька людина не можете самостійно пересуватися, ви можете залишити заявку на приїзд мобільної бригади додому за телефоном контакт-центру Міністерства охорони здоров’я України 0 800 60 20 19 чи через вашого сімейного лікаря.

Вашу заявку зареєструють та, коли складуть графік виїздів мобільних бригад, вам зателефонують і повідомлять дату та час її приїзду.

Регіональні координатори з вакцинації складають графіки виїздів мобільних бригад так, щоб за один виїзд вони могли вакцинувати декілька маломобільних осіб. Тому вам, можливо, треба буде почекати її приїзду декілька тижнів, коли збереться достатня кількість охочих вакцинуватися вдома у вашому районі чи населеному пункті.