МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ НАРАДУ ЗІ СТАРОСТАМИ ГРОМАДИ

Дата: 08.02.2022 14:32

Сьогодні, 08.02.2022 Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН  провів робочу нараду із старостами старостинських округів Кролевецької МТГ. Також, в нараді взяли участь: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олег ХАЛЕЦЬКИЙ,  керівники, відповідальні працівники структурних підрозділів Кролевецької міської ради.Головним на порядку денному було питання перевезення пасажирів в приміських автобусних маршрутах загального користуванняТакож у ході наради обговорено ряд робочих питань, які стосуються благоустрою територій в період весняної толоки (потреба в матеріалах та інструментах), організації та проведенні заходів по забезпеченню життєдіяльності округів  та інші питання. Підсумовуючи нараду Віктор ЛЕХМАН надав відповідні роз’яснення та доручення.