КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАРАДІ З КЕРІВНИКАМИ ГРОМАД КОНОТОПЩИНИ

Дата: 09.02.2022 15:52

Сьогодні, 09 лютого в Конотопській райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками територіальних громад Конотопського району. Провів нараду голова Конотопської райдержадміністрації Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ за участі голови Конотопської районної ради Віктора БИКА.

Основне питання порядку денного - спільно обговорити життєвоважливі питання безпеки та розвитку територій.

Під час наради учасники зустрічі обговорили ймовірні шляхи щодо механізму надання фінансової допомоги пункту постійної дислокації 151 батальйону територіальної оборони, що розташований в місті Конотоп.

Також,   актуальною темою сьогодення залишається питання вакцинації  населення від COVID-19. «У жодному випадку не потрібно Знижувати темпи вакцинації проти COVID-19 та дотримання карантинних вимог, адже вірус мутує і як він себе покаже через деякий час – остаточно не відомо нікому», - зазначив Олександр Михайлович.

Також Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ заслухав думку голів територіальних громад щодо розширення територій природно-заповідного фонду та створення заказників місцевого значення, інвентаризації безгосподарських свердловин, що знаходяться на території територіальних громад.