Міський голова Віктор ЛЕХМАН запрошує мешканців громади разом відзначити День єднання

Дата: 15.02.2022 16:41

Відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 №53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” 16 лютого оголошено Днем єднання.
Міський голова
Віктор ЛЕХМАН запрошує мешканців громади завтра, 16 лютого, о 10. 00  прийти на площу Миру і всім разом відзначити свято.
 У календарі є багато днів, які нас об’єднують, але 16 лютого, оголошене Президентом як День єднання – нехай стане ще одним приводом сказати всьому світові, а головне – один одному:

МИ – РАЗОМ! МИ – ЄДИНІ!

Просимо керівників установ, підприємств, організацій та мешканців громади у цей день підняти Державний Прапор України на будівлях та виконати о 10.00  Державний Гімн України.