ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН-НАРАДА МІНАГРОПОЛІТИКИ ЩОДО ЗАХОДІВ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

Дата: 18.02.2022 09:18

17 лютого 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України провело онлайн-нараду щодо заходів профілактики отруєння бджіл.

Під час наради обговорено алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Головною тезою заходу стало забезпечення злагодженої взаємодії всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Учасники: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Тетяна ХАРИТОНОВА - начальник відділу економічного розвитку та інфраструктурних проєктів, бджолярі громади.