ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ ЖИВЕ ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ!

Дата: 18.02.2022 13:42

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні сьогодні, 18 лютого у кінотеатрі «Вікторія» кролевчани стали учасниками години пам’яті до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели Майдану».

Під час проведення заходу звучали патріотичні пісні, присутні ознайомилися з відеохронікою подій Революції гідності та переглянули ФІЛЬМ «Небесна Сотня у вирій полетіла» про українців-героїв, які боролися за честь, правду, гідність та віддали своє життя за майбутнє України!

У повній тиші глядацької зали, при запалених лампадках присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Пізніше, на площі Миру відбулося покладання квітів біля пам`ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!