МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ НАРАДУ ЗІ СТАРОСТАМИ ГРОМАДИ

Дата: 22.02.2022 11:57

Сьогодні, 22.02.2022  Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН  провів робочу нараду із старостами старостинських округів Кролевецької МТГ. Також, в нараді взяли участь: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олег ХАЛЕЦЬКИЙ,  начальник 2-го відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м.Кролевець Сергій ХАРЧЕНКО,  керівники, відповідальні працівники структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

Одним з питань порядку  денного - черговий призов на строкову військову службу в ЗСУ. Також, Сергій Іванович наголосив на співпраці старост старостинських округів з центром комплектування та соціальної підтримки м.Кролевець щодо максимального оповіщення призовників.

Також, у ході наради обговорено ряд робочих питань, які стосуються дій населення щодо реагування на надзвичайні ситуації воєнного характеру, активізації роботи по вакцинальній кампанії осіб віком 60+, організації та проведенні заходів по забезпеченню життєдіяльності округів  та інші нагальні питання.

Підсумовуючи нараду Віктор ЛЕХМАН надав відповідні роз’яснення та доручення.