ДСНС ПОПЕРЕДЖАЄ ДІТЕЙ ПРО МІННУ НЕБЕЗПЕКУ

Дата: 25.05.2022 08:21

Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з проєктом USAID розроблено відеоролики для дітей та підлітків, в яких йдеться про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами

Рекомендації про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Говерла». Вони допоможуть дітям легко засвоїти важливі питання мінної безпеки та сформувати базу знань щодо правил безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами.

У відеоматеріалі у доступній формі подається інформація, як діяти при виявленні небезпечних предметів. Перш за все, наголошується, що таких знахідок ні в якому разі не можна торкатись, намагатись їх перенести або розібрати, а слід відійти від місця знахідки на безпечну відстань, не менше 100 метрів, покликати доросли та зателефонувати до екстрених служб за номерами 101 або 102.

Дітям та батькам – про небезпечні предмети

Підліткам – про небезпечні предмети