Відбулось засідання постійної комісія з питань будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньое

Дата: 27.05.2022 15:36

27 травня відбулось чергове засідання постійної комісії міської ради з питань будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю, яку провів її голова Євген ТРИГУБ.

В роботі комісії взяли участь: Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН,  члени комісії-депутати Василь МАЦАК, Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

У ході роботи комісія розглянула більше 20 проєктів рішень, які стосуються комунального майна міської ради, змін до структури відділів житлово-комунального господарства та державного архітектурно-будівельного контролю, тарифів на комунальну послугу з поводження з побутовими відходами, зарахування протирадіаційних укриттів до комунальної власності, змін до Цільової соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Депутати розглянули усі питання порядку денного та внесли відповідні  рекомендації.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні