На погоджувальній раді обговорили питання двадцять третьої сесії міської ради

Дата: 30.05.2022 17:48

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та люди стоять

Сьогодні, відбулося засідання Погоджувальної ради, яку провів Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН . У засіданні взяли участь: секретар міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ, голови депутатських фракцій, постійних комісій та депутати - Юлія БУРА, Віктор КАМІНСЬКИЙ, Ольга ПЕТРОВА, Наталія ДЕНИСЕНКО, Ігор ГУМЕНЮК, Василь МАЦАК, а також керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради.

Члени ради обговорили та погодили Регламент роботи та пропозиції до Порядку денного сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 31 березня в залі засідань Кролевецької міської ради о 10.00 год.

Сформовано та опрацьовано постійними комісіями міської ради понад 40 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності Кролевеччини.