"Актуальні питання збереження культурних цінностей та об’єктів культурної спадщини в умовах воєнного стану"

Дата: 06.06.2022 09:03

Відбувся онлайн-семінар "Актуальні питання збереження культурних цінностей та об'єктів культурної спадщини  в умовах воєнного стану", до якого долучилися структурні підрозділи з питань культури виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, комунальні музеї та заповідники області.

Семінар відкрила начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник.  Представники Музею Кролевецького ткацтва Кролевецької міської ради Вікторія Шприндель та Ірина Пурига стали учасками обговорення питань функціонування комунальних музеїв в умовах воєнного стану та збереження культурних цінностей під час військової агресії : обмін набутим досвідом.

Доповідачами були представники музейних справ Охтирської, Тростянецької та Лебединської громад. Головний зберігач фондів Сумського обласного краєзнавчого музею Жанна Клочко акцентувала увагу стабілізації музейних предметів для тимчасового зберігання в умовах військового стану. Представники Конотопщини розповіли по подальшу участь у гарантованих проєктах, спрямованих на збереження культурних цінностей та охорону культурної спадщини. У заході взяли участь 36 представників музейних закладів Сумщини.