Із Медичного штабу першого гуманітарного штабу Сумської ОВА Кролевеччина отримала життєво необхідні ліки та медичні препарати

Дата: 07.06.2022 15:06

За ініціативи Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА, завдячуючи депутату Сумської обласної ради Володимиру ГОРОХУ, із Медичного штабу першого гуманітарного штабу Сумської ОВА Кролевеччина отримала життєво необхідні ліки, медичні препарати, вироби медичного призначення та медичний інструментарій, які передані до Кролевецьких МЛА №1, №2, АЗПСМ с. Алтинівка, Дубовичі, Мутин, Обтове, Ярославець, СЛА Бистрик, СЛА Спаське.

Щиро дякуємо Сумській обласній військовій адміністрації, депутату обласної ради – нашому земляку Володимиру ГОРОХУ його помічнику Миколі САВЧЕНКУ та всім причетним за надану допомогу!????????

На зображенні може бути: 1 особа