ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ МІСЦЕВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 09.06.2022 09:31

08 червня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів засідання місцевої комісії ТЕБ та НС на якій були розглянуті нагальні питання: «Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь протягом пожежонебезпечного періоду в 2022 році» та «Про місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Кролевецької громади». Відповідальні працівники лісомисливських підприємств доповіли про готовність сил та засобів, які будуть залучатися в разі пожежі, а також погодили план спільних дій ліквідації надзвичайних ситуацій з відділами ДСНС та місцевої пожежної охорони. З другого питання вирішено провести благоустрій на територіях прибережно-захисних смуг водних об’єктів громади.

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та у приміщенні