В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАЛИ ВИДАЧУ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ I, II, III ГРУПИ

Дата: 16.06.2022 15:32

На зображенні може бути: 1 особа

ьогодні в старостинських округах Кролевецької громади розпочали видачу продуктових наборів для осіб з інвалідністю I, II, III групи.

????Кожна особа з інвалідністю отримає продуктовий набір до складу якого входять: макарони, рис, борошно, масло, консерва м’ясна, консерва рибна, сосиски консервовані, квасоля (каша перлова, каша пшенична) зі свининою, сухе молоко, сік.

????????Щиро дякуємо Сумській обласній військовій адміністрації, Конотопській районній військовій адміністрації, Товариству Червоного Хреста України за надану допомогу, а також гуманітарному штабу при Кролевецькій міській раді, старостам, волонтерам та всім, хто взяв участь в організації, вантажно-розвантажувальних роботах, транспортуванні та видачі допомоги.????????????????

??При виникненні запитань, або ускладнень прохання звертатись до старости старостинського округу або телефонувати на гарячу лінію Кролевецької міської ради.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять