Вітання до Дня державної служби України!

Дата: 23.06.2022 14:01

На зображенні може бути: текст

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, ВЕТЕРАНИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!????????

????????Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України!????????

Державний службовець – це особлива професія та нелегка праця, яка потребує бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі! Професіоналізм та ініціативність, патріотизм та сумлінна праця, старанне ставлення до справи та моральна відповідальність перед людьми є запорукою успішного майбутнього нашої громади, нашої держави!

????????В цей день щиро зичимо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі. Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і терпіння, завзяття і практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь державі і людям.

????????Миру, благополуччя, душевної рівноваги і здійснення усіх мрій та Божої благодаті у всіх добрих справах!